• info@adresimburada.com
FİLTRELE

Firma Listesi

Şuanda Açık
 • Mikro Web Tasarım

  Web Tasarım | E-Ticaret | Web Yazılım | Grafik Tasarım | Logo Tasarım | Animasyon | Kartvizit Tasarım - hizmetleri sunmaktadır.

 • BiiClick Web Tasarım Ajansı

  Web tasarımdan seo çalışmasına, kurumsal kimlik ve logo tasarımından dijital pazarlamaya kadar dijital ajans faaliyetleri konusunda kapsamlı hizmetler sunan BiiClick Web Tasarım Ajansı, istanbul web tasarım ajansları arasında ki en iyi web tasarım firmalarından biridir. Bugün güne farklı bir haberle uyanıyor, yarın ise bu farklı haberin bambaşka boyutlarını öğreniyorsunuz. Her şey değişti. Birçok şey. Biz değişen zamanı yakalamak için, özgüveni yüksek ve güvenilir bir ekiple tüm gelişmeleri takipteyiz. Günümüzde birçok detayı internet aracılığı ile takip ediyoruz. Kimi zaman gazeteyi bile oradan okuyor hatta televizyonu bile oradan izliyoruz. Bu döngü nasıl sağlanıyor? Siz gazetelere, haberlere, televizyona nasıl ulaşıyorsunuz? Ya da alışverişinizi nasıl yapıyorsunuz, tüm kıyafetlere bir tık ile nasıl ulaşıyorsunuz merak ettiniz mi? Size iki adım mesafedeki marketten ürün sipariş ediyorsunuz ayağınıza kadar geliyor. Tek bir tuş ile... Biz de size tek bir tuş ile yakınız. Aramıza mesafe koymayın! Kurumsal web tasarımınızı aynı zamanda mobil uyumlu web sitenizi beraber tasarlayalım, bu bize az gelsin e –ticaret web sitesi tasarımı yapalım. Seo analizi ve Seo çalışması yapalım, seo uyumlu web site tasarımı konusundaki iddiamızı ortaya koyalım. Sosyal medya reklamları, adwords hesap yönetimi ile dijital pazarlamaya el attığımız gibi bir de kurumsal kimlik çalışmasına uygun dijital tasarımlarınıza el atalım. Profesyonelliğimizi konuşturalım. Sitenizdeki ‘’az’’ları çoğaltalım. ‘’En’’ iyiler listesine adınızı taşıyalım. Eğer büyük olduğunuza inanıyorsanız fakat zirveyi istiyorsanız gelin o zirveye beraber çıkalım. Güvenli ve yüksek potansiyelle bir iş, zamanında ve hızlı teslim bir de memnuniyet garantisi ile sizinleyiz! ayrıntılı bilgi almak için www.biiclick.com adresinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • My Prodüksiyon Seslendirme Ajansı

  Tam 20 yıldır En Popüler Reklam & Seslendirme Ajansı 70 Dilde Yabancı Dil Seslendirme, Televizyon Reklam Filmleri, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Radyo Reklam Spotları, Radyo Jingle ve Dj Jingle Servisi, Kapalı Devre Radyo, Mağaza Radyo, Mağaza Anons ve Kesintisiz Müzik Yayıncılık Sistemleri, IVR Seslendirme, Santral Anons ve Santral Seslendirme, Siyasi Parti Reklam ve Seçim Kampanyaları. Detaylı Bilgi: https://www.myproduksiyon.com/

 • custos solutions

  Custos Solutions olarak Bilgi ve Ağ Güvenliği alanında gerek kendi ürettiğimiz gerekse temsilcisi olduğumuz global firmaların ürün ve çözümlerini sağlamaktayız. Ana firmamız CTech Bilişim olup Savunma sanayi alanında yerli ürün ve çözümler geliştirmektedir.